sobota, 10 czerwca 2017

Piątek z niespodziankami/ sobota kibica

Witamy po krótkiej przerwie :)
W piątek bardzo aktywnie i miło spędziliśmy dzień: przed południem, był plażing i mini kąpiel morska :) Osoby, które pierwszy raz są nad morzem, przeszły symboliczny chrzest morski.
Obiad mieliśmy wcześniej i zaraz po nim poszliśmy do długo oczekiwanej niespodzianki, którą okazał się Magiczny Labirynt oraz plac gier i zabaw. Na dzieci czekał animator z ciekawymi konkursami:) A wieczorem na plaży graliśmy w zbijaka, tym razem zachód słońca był za chmurami.
To był dzień pełen atrakcji planowanych i nie... Z tych emocji, aż niektórzy dostali gorączki...

... i dzisiaj mieliśmy mały szpital polowy. Ale nie ma co się martwić, nie ma kolonii bez takich przygód chorobowych ;) Mali pacjenci są bardzo dzielni i zdeterminowani, by jutro jechać na wycieczkę. Sobota upłynęła nam również bardzo szybko i wesoło: przed południem poznawaliśmy różne rodzaje statków, aby być przygotowanym na nasze wycieczki. Po obiedzie był długi spacer plaża - port - miasto, a wieczorem... piżama party i prawdziwa strefa kibica na mecz Polska - Rumunia.

Teraz już wszyscy chrapią, bo jutro wstajemy wcześniej, by o 8 wyruszyć już do Trójmiasta :)

Fotorelacja cz. 1:

 https://drive.google.com/drive/folders/0BzeqFOnKLPbcNi1yMWNiblExWkE?usp=sharing


cz.2:

https://drive.google.com/drive/folders/0BzeqFOnKLPbcSHdLSHlQSWtKNm8?usp=sharing

1 komentarz:

  1. Bardzo dobrze kibicowaliście!!! Na następne mecze zorganizujemy chyba takie strefy kibica przy szkole ;-) A gorączkom mówimy stanowcze NIE! A sio! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i mocno, korzystajcie jeszcze z morza, plaży i beztroski bo niedługo musicie wracać do szkoły :-)

    OdpowiedzUsuń