niedziela, 7 maja 2017

Aktualności

08-15. 05 - Tydzień Promocji Zdrowia
W tym tygodniu w naszej szkole będziemy się zajmować szeroko rozumianymi zagadnieniami związanymi ze zdrowiem. W poniedziałek w ramach tego wydarzenia będziemy gościć w naszej szkole teatrzyk kukiełkowy, który przedstawi prozdrowotny spektakl (koszt 4 zł, proszę o wpłatę lub wezmę z pieniędzy za teatrzyk przewidziany na 23 maja) Na  podstawie przedstawienia we wtorek odbędzie się konkurs na plakat o tematyce zdrowotnej - uczniowie pojedynczo lub w grupach będą tworzyć plakaty (format A3 lub A4). W czwartek będziemy na lekcji przyrządzać zdrowy posiłek: kanapeczki, sałatkę owocową czy warzywną, koktajl - ustalimy z dziećmi, co chcieliby w tym dniu przygotować.

W środę odbędzie się wycieczka do Krasiejowa. Koszt 50 zł. W piątek rozdałam dzieciom zgody - proszę o zwrot do wtorku i  wpłaty.  W przypadku bardzo brzydkiej pogody, wycieczka będzie przeniesiona. Zachęcam do wyjazdu, gdyż jest to już ostatnia wycieczka na tym etapie edukacyjnym. Jeśli ktoś chciałby, aby dziecko pojechało, a z powodów finansowych jest to niemożliwe - proszę o kontakt.

Proszę o zwrot kartek z danymi do faktury na zieloną szkołę i kart zdrowia, gdyż musi je jeszcze podpisać Pani higienistka.

Na początku wakacji w naszej szkole będą odbywały się półkolonie, proszę o szybką decyzję i zapisy, gdyż ilość miejsc jest ograniczona. Dokładny termin i plan będzie podany, gdy będzie wiadoma liczba uczestników.

Proszę o wpłaty na piątkowe obserwatorium astronomiczne (8zł) oraz na festyn z okazji Dnia dziecka (10zł)

16.05 - zebranie z rodzicami

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz